Morávkovy orthopedické kalhotky 0-3 měsíce

Výrobce: Orthopedica
Kód výrobku: Klinicky testováno
Bonusové body: 100
Dostupnost: Na skladě
499,00 Kč 599,00 Kč
Cena v bonusových bodech: 400

Množství

 
Tento výrobek má minimální množství 2

Morávkovy dětské ortopedické kalhotky jsou speciální kalhotky pro novorozence. Tyto kalhotky jsou vyrobeny z bavlny a stříbrných vláken nanosilver. To způsobuje, že kalhotky jsou antibakteriální.

Poduška z polyuretanu je zasunuta uvnitř kalhotek.

Použití ortopedické podušky pro novorozence doporučují největší kapacity v oboru ortopedie, např. MUDr. Mrzena CSc. z fakultní nemocnice Motol, kde byly kalhotky odzkoušeny.

Ke správnému vývoji kyčelních kloubů je v časném kojeneckém období vhodné abdukční polohování i při zcela příznivých klinických i sonografických nálezech.

Předložený komplet bavlněných kalhotek s přídatnou polyuretanovou poduškou plně splňuje předpoklady abdukční balení.

Z ortopedického hlediska nemám námitek k oficiální nabídce tohoto výrobku k praktickému využití.

DOSTUPNÉ ROZMĚRY 0-3m. 3-6m.

Kalhotky perte bez ortopedické podušky. Tuto dle potřeby omývejte mýdlovou vodou. Látka kalhotek je opatřena nežehlivou úpravou.

Kalhotky se vyrábějí ve dvou velikostech 1 a 2 a pokrývají prvních 6 měsíců života miminka, které jsou nejdůležitější pro správný vývoj kyčlí. Ke správnému vývoji kyčelních kloubů je v časném kojeneckém období vhodné abdukční polohování i při zcela příznivých klinických i sonografických nálezech.

Použití jednoduše se připnou miminku na papírové pleny a drží jeho nožičky pomocí unikátní podušky v optimální abdukční poloze pro správný vývoj kyčlí. Nahrazují zastaralý způsob širokého balení pomocí třech látkových plen. Kalhotky jsou uznány jako světový vynález a byl jim udělen patent v USA a v EU. Klinicky ověřeno. Velmi praktiké. Velikosti jsou univerzální. Pro novorozence standartního růstu doporučujeme velkost č.1. Pro děti starší 4 měsíců č.2.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý